O Firmie

    Firma Lansystem działa w branży kalendarzy i poligrafii od roku 2005. Kiedy to wystawiliśmy pierwsze aukcje z kalendarzami na allegro. 

    Od tamtej pory zrealizowaliśmy tysiące zamówień na tysiące kalendarzy, w związku z rozwojem firma zaczęła powiększać park maszynowy i obecnie oprócz zadań typowo poligraficznych (kalendarze, wydruki wizytówek etc), działamy w branży reklamowej z nastawieniem na produkcję gadżetów reklamowych - kubki, smycze, koszulki, długopisy, puzzle itp. 

    W chwili obecnej firma Lansystem  prężnie rozwija markę Szaga.com.pl - która to marka realizuje personalizowane zaproszenia na wszelkiego rodzaju uroczystości (chrzty, komunie, wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe). Od początku powstania marki Szaga.com.pl zrealizowaliśmy ponad 3000 zaproszeń !

    W firmie Lansystem posiadamy obecnie dwie duże maszyny drukujące OKI, od listopada 2018 posiadamy również produkcyjną maszynę KonicaMinolta, dodatkowo ploter tnąco/rysujący, bigownice, różnej wielkości gilotyny do papieru, drukarki sublimacyjne oraz prasę do nadruków termotransferowych płaskich jak i prasę do kubków. Pełna linia do kalendarzy łącznie z foliarką do główek kalendarzy jedno i trójdzielnych pozwala być niezależnym od podwykonawców. Umożliwia to kompleksową obsługę zamówień w zakresie działalności firmy. 

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Z poważaniem Agnieszka i Hubert Szperna